8 Şubat 2011 Salı

Litvan Yenge

Pazar akşamından bu yana blogun hitlerinde tuhaf bir artış var, neredeyse üçe katlamış. Bir anda ne oldu da bu kadar arttı diye araştırmaya koyulmuşken, en çok ziyaret edilen başlığın Serdar Ortaç ile Asta'ya ilişkin bir kaç ay önce yazdığım küçücük bir haber olduğunu gördüm. Gerçekten garip, vatandaşlarımız Serdar Ortaç'ın nişanlanmasına büyük önem addederken, Asta'nın memleketine ilişkin olarak bugüne kadar neredeyse kayıtsızdılar. Bir t-shirtüm var. Üzerinde şöyle yazıyor: "i love Lithuania, hmm but where is it?". Yani, "Litvanya'yı seviyorum, ama nerede ki?". Bu hikaye ile örtüşüyor. Serdar'ımız bir Litvan'ı sevmiş, ee doğal olarak Serdar'ın sevdiği hatunu ülke olarak sevmişiz, ama hala bilmiyoruz nerededir bu Litvanya. Herneyse, daha fazla uzatmadan, tarihe not düşmek adına, Vatan gazetesinde yer alan haberi de aktarıp, buradan çifte sonsuz mutluluklar diler, Serdar Abimizin, Litvan yengemize iyi bakmasını temenni ederiz. Buyrun:


Kıbrıs Girne’deki Cratos Otel ile 10 konserlik anlaşma yapan Serdar Ortaç, annesiyle de tanıştırdığı Litvanyalı sevgilisi Asta ile nişanlandı.

Önceki gün Cratos Otel’de üç saat sahnede kalan Ortaç’ın, Cratos’un King suitinde kırmızı güller eşliğinde sevgilisinin parmağına nişan yüzüğü taktığı belirtildi. Ortaç’ın sevgilisine Güney Afrika’dan getirttiği 18 bin dolar değerinde özel kesim bir tek taş aldığı ifade edildi. Konserde sevgilisinin gözlerinin içine bakarak aşk şarkıları söyleyen Ortaç’ı Cratos Premium’un sahibi Murat Bozoğlu ve eşi Tanya Bozoğlu şampanyalarla kutladı. Ortaç’ı yakın arkadaşı Ten Mayo’nun sahibi Deha Orhan ve Brezilyalı sevgilisi Kamila da ilk tebrik eden isimler arasındaydı.

Hiç yorum yok: