1 Aralık 2010 Çarşamba

Prospekto Pub

Vilnius'un en merkezi yerlerinden Gedimino Caddesi üzerinde bulunan Prospekto Pub, özellikle şehre dışarıdan gelenlerin uğrak yerlerinin başında gelir. Piero Butazzo isimli bir İtalyan'ın direktörlüğünü yaptığı pub, şehirde özellikle Erasmus için bulunan Türklerin de epeyce takıldıkları bir yer diyebiliriz. Türkler dışında, içerisinde abazan ruh taşıyan İtalyanı, Rumu, Arabı, yani cümle milletten sap görme ihtimaliniz mevcuttur. Bu sap arkadaşların buraya doluşma nedeni de, içeri de yabancılarla takılmaya meraklı bir takım Litvan hatunların olmasıdır. Bunun dışında klübün bir numarası yoktur. Türkçe de dahil, bir takım diğer dillerden de şarkılar duymanız mümkün olmakla beraber, genel olarak bildiğimiz pop çalar işte. 4 yıldır her salı, Erasmus parti olur ve cehennem gibi kalabalıktır. SKY'dan futbol maçlarını izleyebilirsiniz.

Pub, Litvanya'daki hemen hemen diğer klüpler gibi 20 Lt civarında giriş ücreti alır sizden. Flyerınız varsa, biraz daha ucuza girebilirsiniz. 3 katı vardır. Orta kat, halka açık, birinci ve üçüncü katlar özel partiler içindir. Birinci kat özel parti yapmak isterseniz sauna ve jakuzzi mevcuttur. Buyrun size bir haftalık program:
Pazartesi, pop ve R&B. Happy Hour'da içkiler 2 Lt, flyer ile gidene giriş ücretsiz.
Salı, Erasmus parti. Avrupa ve İtalya disko müzik. Flyer ile 5 Lt giriş.
Çarşamba, Latin gecesi. Aynı zamanda Kadın gecesi, erkek striptiz. Flyer ile giriş 5 Lt.
Perşembe, Posta gecesi. Takılmak istediğinizi adama/hatuna mesaj yazıyorsunuz, postacılar bunu anında ulaştırıyor. Eğlenceli. Flyer ile giriş 10 Lt. Öğrencilere 12'ye kadar giriş 5 Lt. (pasonuzu alın yanınıza)
Cuma, 7-11 Tango gecesi, sonra DJ (Vi2tis) parti. Giriş flyer ile 15 Lt.
Cumartesi, yine DJ parti. Giriş flyer ile 15 Lt.
Pazar, 7-11 Lindy Hop gecesi. Flyer ile giriş ücretsiz.

Bu flyer dediğim şeyi de, Gedimino'da volta atarken, hatunlar zorla elinize tutuşturur, ya da okulunuzda her türlü bulursunuz. Sıkıntı yok yani.

http://www.prospektopub.com/

Hiç yorum yok: